• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

O bezpieczeństwie podczas ferii zimowych - spotkanie ze strażakami
Wpisany przez Administrator 2   
środa, 18 stycznia 2017 15:27

O bezpieczeństwie podczas ferii zimowych rozmawiali z uczniami klasy II „a” 12 stycznia 2017roku przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu : aspirant sztabowy Ryszard Kusik, sekcyjny Paweł Butryn, sekcyjny Rafał Urbaniak. Głównym  tematem spotkania było bezpieczne spędzanie wolnego czasu, ale nasi goście opowiedzieli nam również o swojej pracy, zaprezentowali ubranie stosowane podczas różnych akcji ratowniczych. Uczniowie słuchali z wielkim zainteresowaniem oraz zadawali mnóstwo pytań. Sami również wykazali się dużą znajomością zasad bezpieczeństwa.
Drugoklasiści często zapraszają swoich gości do wspólnego czytania ciekawej literatury. Tak było i tym razem. Strażacy bardzo chętnie włączyli się do naszej akcji i przeczytali zabawny wiersz Jana Brzechwy nawiązujący do ich pracy. Spotkanie było potwierdzeniem, że można doskonale łączyć przyjemne z pożytecznym.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl