• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Kolejna wizyta w Przedszkolu Integracyjnym
Wpisany przez Administrator 2   
środa, 18 stycznia 2017 15:24

Wielu niezapomnianych wzruszeń dostarczyli nam ostatnio młodsi koledzy i koleżanki z Przedszkola Integracyjnego nr 9 w Tarnobrzegu. Zostaliśmy przez nich zaproszeni na jasełka w wykonaniu grupy  „Pszczółek”. Przedszkolaki były bardzo przejęte naszą wizytą  i ugościły nas najpiękniej jak umiały: wspaniałym występem artystycznym, wspólną zabawa i słodkim poczęstunkiem. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem ich występu, a słowa zasłyszanych kolęd i pastorałek długo brzmiały w naszych uszach.
Dziękujemy koleżankom , kolegom i ich wychowawczyniom za zaproszenie i liczymy na dalszą współpracę.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl