Kolejna wizyta w Przedszkolu Integracyjnym
środa, 18 stycznia 2017 15:24

Wielu niezapomnianych wzruszeń dostarczyli nam ostatnio młodsi koledzy i koleżanki z Przedszkola Integracyjnego nr 9 w Tarnobrzegu. Zostaliśmy przez nich zaproszeni na jasełka w wykonaniu grupy  „Pszczółek”. Przedszkolaki były bardzo przejęte naszą wizytą  i ugościły nas najpiękniej jak umiały: wspaniałym występem artystycznym, wspólną zabawa i słodkim poczęstunkiem. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem ich występu, a słowa zasłyszanych kolęd i pastorałek długo brzmiały w naszych uszach.
Dziękujemy koleżankom , kolegom i ich wychowawczyniom za zaproszenie i liczymy na dalszą współpracę.