• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Bożonarodzeniowe jasełka
Wpisany przez Administrator 2   
piątek, 30 grudnia 2016 16:14

W bardzo uroczystym nastroju  ,  odbyły się szkolne jasełka w wykonaniu klasy 4b pt. „DOCZEKAŁ SIĘ WIĘC ŚWIAT. NADESZŁA TA NOC”.  Uczniowie pod opieką p. Marty Pytel i p. Ewy Garboś- Kołek długo i pracowicie przygotowywali się do występu. Było warto! Uczniowie w specjalnie przygotowanych strojach przedstawili sceny narodzin Jezusa. Był św. Józef, Maryja, Trzej Królowie, Aniołowie, diabeł i pasterze. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii i Józefa szukających miejsca do schronienia. Przedstawienie obejrzeli licznie przybyli rodzice, nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły.  Miłym akcentem były też życzenia świąteczne, które rozdawali  mali artyści .  Na koniec spotkania Pani Dyrektor podziękowała wykonawcom i złożyła wszystkim świąteczne życzenia.  W tym świątecznym nastroju pożegnaliśmy się aż do Nowego Roku.
Tekst: Ewa Garboś- Kołek

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl