• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Akcja „Serce - sercu”
Wpisany przez Administrator 2   
piątek, 30 grudnia 2016 16:09

W tym roku odbyła się XV edycja akcji „Serce – sercu”. Dzieci, nauczyciele i księża włączyli się do tego przedsięwzięcia. Już od 15 lat jesteśmy „Mikołajami” dla wychowanków Domu Pomocy Społecznej w Mokrzyszowie. Organizatorami tego dzieła są p. Anna Pekar w klasach I – III i p. Jolanta Szwed w kl.  IV-VI. Zbieraliśmy zabawki, książki, ubrania i słodycze, by choć w ten symboliczny sposób okazać serce innym. Ksiądz proboszcz Jan Zając zakupił i ofiarował owoce i mnóstwo słodkości, które sprawiły wiele radości podopiecznym. Wszyscy, którzy włączyli się do akcji otrzymali na apelu bożonarodzeniowym małe aniołki, bo są aniołami dla innych i podzielili się sercem.

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl