• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Wigilia VIa
Wpisany przez Administrator 2   
piątek, 30 grudnia 2016 16:08

Uczniowie klasy VIa z wychowawczyniami: p. Jolanta Szwed i p. Kornelią Meldner zorganizowali klasową wigilię. Uczniowie połamali się opłatkiem, zjedli pyszne wigilijne potrawy przygotowane przez rodziców i gromko śpiewali polskie kolędy. Uczennica Iza Samołyk uświetniła tę uroczystość piękną grą na skrzypcach. W uroczystym i odświętnym nastroju rozstaliśmy się na święta, życząc sobie i innym wszystkiego co najlepsze: dzisiaj, jutro i zawsze.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl