Wigilia IIa
piątek, 30 grudnia 2016 16:02

22 grudnia 2016 roku w klasie II „a” odbyła się klasowa wigilia. Wszyscy  byliśmy tego dnia jacyś inni:   bardziej radośni,  odświętni, skupieni. Wokół przygotowywanego przez nas wigilijnego stołu czuć było podniosłą atmosferę. Dzieliliśmy się opłatkiem, składaliśmy sobie nawzajem życzenia, śpiewaliśmy kolędy i degustowaliśmy smakołyki. Tego dnia mieliśmy szczególne wrażenie, że tworzymy jedną rodzinę.
W ten sposób wkroczyliśmy w magiczny i niepowtarzalny okres Świąt Bożego Narodzenia.  Miłym akcentem  były płyty z kolędami podarowane wszystkim dzieciom przez Maję z rodzicami.