• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Gwiazdka dla Azorka i Mruczka
Wpisany przez Administrator 2   
piątek, 30 grudnia 2016 16:00

Szesnasta edycja akcji „Gwiazdka dla Azorka i Mruczka” została zakończona. Składamy serdeczne podziękowania za Wasze ogromne zaangażowanie w akcję i dobre wrażliwe serca. Dzięki Wam zebraliśmy prawie  400 złotych oraz dużą ilość suchej karmy, puszek, makaron, ryż, kaszę, suchy chleb, koce, poduszki. Za zebrane pieniądze zakupiliśmy  suchą karmę oraz  puszki z karmą. Wszystkie zebrane i zakupione artykuły zostały przekazane opiekunom bezdomnych psów i kotów z naszego miasta.
Organizatorki akcji: p. M. Dąbek, p. E. Zwolak

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl