Gwiazdka dla Azorka i Mruczka
piątek, 30 grudnia 2016 16:00

Szesnasta edycja akcji „Gwiazdka dla Azorka i Mruczka” została zakończona. Składamy serdeczne podziękowania za Wasze ogromne zaangażowanie w akcję i dobre wrażliwe serca. Dzięki Wam zebraliśmy prawie  400 złotych oraz dużą ilość suchej karmy, puszek, makaron, ryż, kaszę, suchy chleb, koce, poduszki. Za zebrane pieniądze zakupiliśmy  suchą karmę oraz  puszki z karmą. Wszystkie zebrane i zakupione artykuły zostały przekazane opiekunom bezdomnych psów i kotów z naszego miasta.
Organizatorki akcji: p. M. Dąbek, p. E. Zwolak