Historia może być pasją
niedziela, 18 grudnia 2016 19:31

Miło nam poinformować, że uczennica klasy VI b Paulinka Orlińska zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego”.
15 XII 2016r. w Gimnazjum nr 3 odbył się etap rejonowy konkursu, w którym oprócz Pauliny uczestniczyli Emilka Ślęp z kl. VI b i Hubert Wiater z kl. VI a. Gratulujemy sukcesów miłośnikom historii.