• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

„Szlachetna paczka” od szlachetnych serc
Wpisany przez Administrator 2   
czwartek, 15 grudnia 2016 20:26

W piątek 9 grudnia miał miejsce tegoroczny finał ogólnopolskiej akcji charytatywnej pod hasłem „Szlachetna paczka”. W naszej szkole koordynacją tego pięknego projektu zajął się Szkolny Klub Wolontariatu pod przewodnictwem p. Katarzyny Słomy – opiekuna Samorządu Uczniowskiego. To dzięki zaangażowaniu członków klubu oraz p. Kasi wszyscy otworzyliśmy nasze serca i przyczyniliśmy się do stworzenia świątecznej paczki dla p. Haliny, mieszkanki Tarnobrzega, która kolory świata, świąteczną choinkę, a także pierwszą gwiazdkę widzi już tylko w swojej wyobraźni, odtwarzając wspomnienia z dzieciństwa. W naszej szkolnej „Szlachetnej paczce”, zgodnie z prośbą jej adresatki, znalazły się m.in. czytak (urządzenie do słuchania książek dla osób niewidomych zakupione w Warszawie w Spółdzielni Nowa Praca Niewidomych za 640 zł wraz z ponad 30 pozycjami książkowymi wgranymi gratis dla p. Haliny przez pracowników spółdzielni), kilka pudeł żywności, w tym: olej, cukier, kasze, konserwy, makarony, herbaty, słodycze, a także kilka pudeł chemii i kosmetyków tj.: szampony, żele pod prysznic, kremy do rak, pasty do zębów, proszki do prania, płyny uniwersalne, mleczka do czyszczenia, worki na śmieci itp. Ponadto sprezentowaliśmy naszej podopiecznej nowy termowentylator, garnki, kapcie, koc, szlafrok, bieliznę osobistą, skarpety, ręczniki i pościel. Naszą akcję wsparli i pomogli nam: Stowarzyszenie Integra, Biegam Bo Lubię Tarnobrzeg oraz Centrum Kettlebell w Tarnobrzegu, którym serdecznie dziękujemy.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl