Wizyta Świętego Mikołaja w klasie II „a”
niedziela, 11 grudnia 2016 20:45

Każdy z nas lubi być obdarowywany. A kiedy dostajemy prezenty od Świętego Mikołaja jesteśmy wyjątkowo szczęśliwi. Wszak to jest „zapłata” za cały rok grzeczności, a wiadomo, że to trudne zadanie. Jednak drugoklasiści wywiązali się z niego bardzo dobrze, ponieważ od słynnego Świętego Mikołaja otrzymali prezent podwójny. Najpierw, zgodnie z tradycją znaleźli pod drzwiami wór prezentów, a następnie zostali zaproszeni na wspaniałą zabawę do kręgielni.
Wychowawczynie również zasłużyły na prezenty, co je bardzo ucieszyło. Wszyscy obiecali, że w przyszłym roku będą równie grzeczni, a może nawet grzeczniejsi. W każdym razie będą bardzo się starać.
Dziękujemy Ci Święty Mikołaju!