• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Wszyscy jesteśmy Świętymi Mikołajami!
Wpisany przez Administrator 2   
sobota, 10 grudnia 2016 19:46

Uczniowie klasy 4 b długo czekali na ten dzień.  Każde dziecko z pewnością marzyło o spotkaniu z Mikołajem, a zwłaszcza o prezentach. Jednak pewności nie miał nikt, czy aby na pewno przyjdzie. We wtorek, 6 grudnia ktoś zapukał do drzwi naszej sali. W drzwiach pojawił się długo wyczekiwany  nie kto inny, jak św. Mikołaj z workiem  pełnym fantastycznych prezentów.  Wszystkim dzieciom wręczył prezenty. Bo najwięcej radości sprawia obdarowywanie innych.
Tekst i zdjęcia: Ewa Garboś- Kołek

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl