Występ artystyczny w wykonaniu gości z gimnazjum
niedziela, 04 grudnia 2016 19:49

1 grudnia 2016r. uczniów naszej szkoły odwiedzili ich starsi koledzy i koleżanki z Publicznego Katolickiego Gimnazjum im. Św. Jana Pawła II w Tarnobrzegu.
Goście zaprezentowali zabawny i piękny występ artystyczny nawiązujący  do znanych utworów np. Jana Brzechwy. W swoim programie odnieśli się także do czasów współczesnych – zwracali uwagę na mądre korzystanie z komputera. Zgromadzona publiczność miała okazję sprawdzić swoją wiedzę w bardzo ciekawym quizie dotyczącym dziecięcych bajek oraz wziąć aktywny udział w przedstawieniu wcielając się w role różnych bohaterów.
Występ artystyczny w wykonaniu grupy teatralnej z gimnazjum bardzo spodobał się wszystkim widzom.