• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Spotkanie z muzyką jazzową
Wpisany przez Administrator 2   
niedziela, 04 grudnia 2016 19:44

W środę 30 listopada po raz kolejny gościliśmy z naszej szkole muzyków z łódzkiej agencji „Wirtuoz”. Tym razem było to trio, które zaprezentowało zgromadzonym w sali gimnastycznej uczniom instrumenty dęte – puzon, trąbkę i saksofon. Panowie zagrali kilka standardów muzyki jazzowej, ciekawie opowiedzieli o swoich instrumentach, a także zorganizowali dla dzieci konkurs pod hasłem „Jaka to melodia?”. Grupka młodzieży miała ponadto okazję osobiście przekonać się, jak trudno wydobyć dźwięk z puzonu, inni akompaniowali muzykom grając na instrumentach perkusyjnych, zaś nasze piękne dziewczyny zatańczyły w rytm szlagieru „Gdy wszyscy święci idą do nieba”.  Nic dziwnego, że po tylu atrakcjach wszyscy opuszczali salę w wyśmienitych humorach.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl