Co mnie czeka w przyszłości?
niedziela, 04 grudnia 2016 19:40

Z dawien dawna w andrzejkowy wieczór   ludzie wróżyli sobie, żeby poznać swoją przyszłość. Tę tradycję przejęli również uczniowie z klasy II „a”. Z przymrużeniem oka słuchali ciekawostek dotyczących andrzejkowych wróżb oraz wspaniale bawili się podczas wspólnej zabawy. Szczególnie podobało im się lanie z wosku. Każdy zastanawiał się, co oznacza jego kształt. Wszyscy mieli niesamowite pomysły. Uzupełnieniem zabawy był poczęstunek przygotowany przez rodziców.