• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Co mnie czeka w przyszłości?
Wpisany przez Administrator 2   
niedziela, 04 grudnia 2016 19:40

Z dawien dawna w andrzejkowy wieczór   ludzie wróżyli sobie, żeby poznać swoją przyszłość. Tę tradycję przejęli również uczniowie z klasy II „a”. Z przymrużeniem oka słuchali ciekawostek dotyczących andrzejkowych wróżb oraz wspaniale bawili się podczas wspólnej zabawy. Szczególnie podobało im się lanie z wosku. Każdy zastanawiał się, co oznacza jego kształt. Wszyscy mieli niesamowite pomysły. Uzupełnieniem zabawy był poczęstunek przygotowany przez rodziców.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl