Andrzejkowe szaleństwa
niedziela, 04 grudnia 2016 19:37

W czwartek 24 listopada odbyła się w naszej szkole tradycyjna dyskoteka andrzejkowa. W rytm najmodniejszych przebojów na barwnie udekorowanym korytarzu bawili się wesoło uczniowie klas IV – VI, beztroskie pląsy przerywając jedynie po to, by ugasić pragnienie lub posilić się przygotowanymi przez rodziców ciastami, owocami czy kanapkami. Niektóre klasy postanowiły przeznaczyć też nieco czasu na andrzejkowe wróżby, inni przenieśli je na najbliższe godziny wychowawcze. Tego i następnego dnia w czasie zajęć z wychowawcami bawiły się we wróżenie także dzieci z klas młodszych. Wielkie emocje towarzyszyły im zwłaszcza w czasie lania wosku i losowania karteczek z przepowiedniami na najbliższy rok. Mamy nadzieję, że wszystkie dobre wróżby sprawdzą się co do joty, a św. Andrzej przyniesie każdemu dużo szczęścia.