• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Świąteczny kiermasz
Wpisany przez Administrator 2   
niedziela, 04 grudnia 2016 19:34

Okres poprzedzający święta Bożego Narodzenia skłania nas do głębszego pochylenia się nad drugim człowiekiem, dostrzeżenia jego potrzeb i otwarcia na nie swoich serc.  Dowodem tego zatroskania bliźnimi jest duża liczba akcji charytatywnych, które co roku organizuje nasza szkoła. Jednym z takich przedsięwzięć jest „Świąteczny kiermasz”, odbywający się w dniu listopadowych spotkań z rodzicami. Członkowie Samorządu Uczniowskiego sprzedają wówczas za symboliczne pieniążki wykonane przez swoich kolegów i ich najbliższych ozdoby świąteczne: piękne i niepowtarzalne stroiki, bombki, aniołki czy choinki, zaś nauczyciele i pracownicy obsługi – upieczone przez rodziców dzieci z poszczególnych klas pyszne ciasta i ciasteczka. Wszystkim, którzy włączają się w tę akcję, należą się serdeczne podziękowania. W tym roku zebrane pieniądze zostaną rozdzielone: częściowo pokryją koszty zakupu sprzętu nagłaśniającego, a ponadto wspomogą niewidomą Panią, którą społeczność naszej szkoły pragnie obdarować „Szlachetną paczką”.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl