Obchody Narodowego Święta Niepodległości
środa, 16 listopada 2016 22:35

11 listopada 2016 roku braliśmy udział w obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Naszą szkołę reprezentowała Pani Dyrektor oraz Poczet Sztandarowy wraz z opiekunem, w składzie: Maja Kret, Paulinka Orlińska oraz Bartek Kogut, a także wielu chętnych uczniów  ze swoimi  rodzicami. Po uroczystej Mszy Świętej w intencji ojczyzny, która odbyła się  w kościele o.o. Dominikanów, udaliśmy się na uroczystości patriotyczne odbywające się na Placu Bartosza Głowackiego. Nawet niezbyt sprzyjająca pogoda nie przeszkodziła nam w radosnym świętowaniu i okazywaniu swego patriotyzmu względem ojczyzny.