• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Obchody Narodowego Święta Niepodległości
Wpisany przez Administrator 2   
środa, 16 listopada 2016 22:35

11 listopada 2016 roku braliśmy udział w obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Naszą szkołę reprezentowała Pani Dyrektor oraz Poczet Sztandarowy wraz z opiekunem, w składzie: Maja Kret, Paulinka Orlińska oraz Bartek Kogut, a także wielu chętnych uczniów  ze swoimi  rodzicami. Po uroczystej Mszy Świętej w intencji ojczyzny, która odbyła się  w kościele o.o. Dominikanów, udaliśmy się na uroczystości patriotyczne odbywające się na Placu Bartosza Głowackiego. Nawet niezbyt sprzyjająca pogoda nie przeszkodziła nam w radosnym świętowaniu i okazywaniu swego patriotyzmu względem ojczyzny.

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl