Występ naszych uczniów z okazji Narodowego Święta Niepodległości
poniedziałek, 14 listopada 2016 19:13

13 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w koncercie „Polonia semper fidelis” poświęconym poległym w obronie Ojczyzny. W trakcie uroczystości, która odbyła się w kościele pw. Nawiedzenia NMP na osiedlu Zakrzów,  uczniowie klasy VI „b” przygotowani przez p. Annę Garę zaprezentowali zgromadzonej publiczności tańce: poloneza, mazura oraz walca, natomiast uczennice klas VI „b”, VI „a”, IV „b”, III „d” i III „c”, jako członkinie „chóru strażackiego”, pięknie odśpiewały pieśni patriotyczne. Koncert uświetniły swoją obecnością władze naszego miasta.