Listopad miesiącem pamięci o tych, którzy odeszli…
poniedziałek, 14 listopada 2016 17:15

Dnia 8 listopada 2016r. uczniowie klasy I b wraz z wychowawczyniami Jolantą Mianowską i Lucyną Taraszką udali się pod pomnik naszego patrona, wielkiego papieża- Polaka, św. Jana Pawła II. W ciszy i zadumie zapalili znicze pamiętając o słowach Jana Pawła II skierowanych do wszystkich dzieci: „Wam wszystkim chciałbym powiedzieć jedno: nigdy nie sprawiajcie przykrości waszym rodzicom! Nigdy nie dawajcie powodu do łez mamie i tacie. Możecie powodować tylko łzy radości przynoszące dobro…”