• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

„Jeszcze Polska nie zginęła …”
Wpisany przez Administrator 2   
niedziela, 13 listopada 2016 18:50

W środę 9 listopada 2016r. klasy IV a i IV b wraz z chórem szkolnym zaprezentowały akademię z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
98 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę była okazją do przybliżenia uczniom naszej szkoły symboli narodowych. Podczas apelu uroczyście odśpiewano hymn państwowy w obecności sztandaru szkoły. Uczniowie zaprezentowali sylwetki Polaków, którzy przyczynili się do odzyskania wolności. Byli to: Józef Wybicki, Fryderyk Chopin, Jan Matejko, Henryk Sienkiewicz i Józef Piłsudski. Następnie cała społeczność szkolna wysłuchała koncertu pieśni patriotycznych. Serdecznie gratulujemy tym, którzy śpiewali razem z występującymi.
Za przygotowanie apelu odpowiedzialni byli wychowawcy klas: Panie Marta Pytel, Ewa Garboś – Kołek, Anna Dziędzioł i Pan Wiesław Bieniek. Dziękujemy i zapraszamy do włączenia się w obchody Narodowego Święta Niepodległości w naszym mieście.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl