• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Spektakl profilaktyczny
Wpisany przez Administrator 2   
poniedziałek, 07 listopada 2016 19:29

W czwartek 3 listopada z inicjatywy p. pedagog Magdaleny Bogacz uczniowie klas IV – VI obejrzeli spektakl profilaktyczny pt. „Wyjść poza schemat”, w którym poruszono ważny problem, jakim jest cyberprzemoc. Młode aktorki teatru „Inspiracja” z Krakowa w interesujący sposób przedstawiły temat, angażując w rozwiązanie poszczególnych kwestii całą widownię. Dzięki temu prezentowana tematyka z pewnością głębiej zapadła wszystkim w pamięć, a uczniowie będą w przyszłości wiedzieć, jak zachować się w przypadku zetknięcia się z tą formą przemocy.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl