Spektakl profilaktyczny
poniedziałek, 07 listopada 2016 19:29

W czwartek 3 listopada z inicjatywy p. pedagog Magdaleny Bogacz uczniowie klas IV – VI obejrzeli spektakl profilaktyczny pt. „Wyjść poza schemat”, w którym poruszono ważny problem, jakim jest cyberprzemoc. Młode aktorki teatru „Inspiracja” z Krakowa w interesujący sposób przedstawiły temat, angażując w rozwiązanie poszczególnych kwestii całą widownię. Dzięki temu prezentowana tematyka z pewnością głębiej zapadła wszystkim w pamięć, a uczniowie będą w przyszłości wiedzieć, jak zachować się w przypadku zetknięcia się z tą formą przemocy.