• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Hołd poległym bohaterom
Wpisany przez Administrator 2   
środa, 02 listopada 2016 17:37

Niecodzienną lekcję patriotyzmu mieli ostatnio uczniowie z klasy II „a”. 28 października wybrali się z wychowawczyniami na Cmentarz Wojskowy w Tarnobrzegu. Zbliżające się Święto Zmarłych było okazją do chwili refleksji nie tylko nad naszymi bliskimi, ale również tymi, którzy polegli w obronie naszej ojczyzny. Uczniowie zapalili przyniesione znicze oraz uczcili pamięć bohaterów chwilą modlitwy. Z zainteresowaniem oglądali pomniki i nagrobki, zadawali pytania, a także słuchali opowieści nauczycieli. Pomimo młodego wieku wykazali się wyjątkową dojrzałością i zrozumieniem, dlaczego należy pamiętać o poległych bohaterach.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl