Chętnie czytamy dla siebie i innych
środa, 02 listopada 2016 17:34

Kontynuując współpracę z Przedszkolem Integracyjnym uczniowie z klasy II „a” zaprosili swoich młodszych kolegów i koleżanki do wspólnego czytania. Wybrali interesujące  książki, które następnie przeczytali swoim gościom. Znalazły się wśród nich piękne polskie bajki oraz utwory, które bawią i uczą jednocześnie. Spotkanie było okazją do porozmawiania na temat czytanych książek i ich bohaterów, a także dostarczyło wiele radości zarówno przedszkolakom jak i drugoklasistom.