• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Chętnie czytamy dla siebie i innych
Wpisany przez Administrator 2   
środa, 02 listopada 2016 17:34

Kontynuując współpracę z Przedszkolem Integracyjnym uczniowie z klasy II „a” zaprosili swoich młodszych kolegów i koleżanki do wspólnego czytania. Wybrali interesujące  książki, które następnie przeczytali swoim gościom. Znalazły się wśród nich piękne polskie bajki oraz utwory, które bawią i uczą jednocześnie. Spotkanie było okazją do porozmawiania na temat czytanych książek i ich bohaterów, a także dostarczyło wiele radości zarówno przedszkolakom jak i drugoklasistom.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl