I Tarnobrzeski Bieg Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenię
środa, 19 października 2016 11:14

W dniu 13.10.2016r o godz. 17.00 nasi uczniowie  z klas IVc i VIb wraz z nauczycielami p. Sylwią Pieprzyk, p. Honoratą Jabłońską - Żak oraz p. Anną Garą brali udział w I Tarnobrzeskim Biegu Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenię. Trasa biegu liczyła 5 km. Wszyscy biegacze dostali medale, a najlepsi nagrody. Bieg zorganizował Michał Harnik z "Biegam Bo Lubię" oraz Beata Wasiuta, dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnobrzegu.