• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

I Tarnobrzeski Bieg Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenię
Wpisany przez Administrator   
środa, 19 października 2016 11:14

W dniu 13.10.2016r o godz. 17.00 nasi uczniowie  z klas IVc i VIb wraz z nauczycielami p. Sylwią Pieprzyk, p. Honoratą Jabłońską - Żak oraz p. Anną Garą brali udział w I Tarnobrzeskim Biegu Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenię. Trasa biegu liczyła 5 km. Wszyscy biegacze dostali medale, a najlepsi nagrody. Bieg zorganizował Michał Harnik z "Biegam Bo Lubię" oraz Beata Wasiuta, dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnobrzegu.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl