• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Święto Edukacji Narodowej w „dziewiątce”
Wpisany przez Administrator 2   
poniedziałek, 17 października 2016 19:45

 

Hasło „Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić” przyświecało obchodom Święta Edukacji Narodowej w naszej szkole.  Nauczyciele oraz pracownicy szkoły otrzymali życzenia z rąk Pani Dyrektor Ewy Lipińskiej – Mikrut oraz przewodniczącej Rady Rodziców, pani Izy Czyż.
W tym dniu uczniowie mieli okazję zamienić się rolami ze swoimi nauczycielami i poprowadzić za nich lekcje. Z tego zadania wywiązali się znakomicie.
Na uroczystym apelu rozstrzygnięty został konkurs na „9 Naj”, który wpisał się już w tradycję naszej szkoły. Laureaci to:
- „Najbardziej uśmiechnięty nauczyciel” - pani Ewa Lipińska – Mikrut;
- „Najsprawiedliwszy nauczyciel” - pani Renata Wiśniewska;
- „Najlepszy przyjaciel ucznia” – pani Benita Kotulska;
- „Najbardziej godny zaufania” – pani Monika Dąbek;
- „Najcierpliwszy nauczyciel” – pani Marta Pytel;
- „Najsympatyczniejszy nauczyciel” – pani Anna Gara;
- „Najbardziej wysportowany …” – pani Honorata Jabłońska – Żak;
- „Najmodniej ubrany nauczyciel” – pani Małgorzata Kowalska- Knap;
- „Nauczyciel z największym poczuciem humoru” -  pan Jarosław Pubrat;

Nagrodę specjalną „Najlepszy z najlepszych” uzyskał od uczniów ksiądz Piotr Gaj.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy! Następnie rozstrzygnięto konkurs na najciekawszy portret swojego nauczyciela wśród uczniów klas młodszych i starszych. Dużym zainteresowaniem cieszyła się wystawa prac zakwalifikowanych do konkursu.
Wspólne spotkanie było też okazją do podziękowania uczniom i nauczycielom działającym w Szkolnym Klubie Wolontariatu za udział w akcji „ Podziel się posiłkiem”.
Uroczystość uświetnił występ artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni pani Edyty Gołębiowskiej przez uczniów klasy II „a”, którzy wierszem, piosenką i tańcem podziękowali za wszystko swoim wychowawcom, opiekunom i pracownikom szkoły. Na koniec w imieniu wszystkich uczniów i Rady Rodziców wręczyli słodkie upominki wraz z dołączonymi życzeniami. Wielką niespodziankę sprawiła nam pani Renata Pietranis, którą uczniowie znają jako „Naszą Panią ze sklepiku”, dając niezwykle piękny i wzruszający koncert muzyczny, za co serdecznie dziękujemy. Trzeba przyznać, że w naszej szkole dzień 14 października był szczególny. Dziękujemy naszym uczniom za z serca płynące życzenia.

zobacz zdjęcia

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl