• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Spotkanie z książką
Wpisany przez Administrator 2   
poniedziałek, 17 października 2016 15:11

11 października 2016r. uczniowie klasy I b z wychowawczyniami p. Jolantą Mianowską i p. Lucyną Taraszką po raz pierwszy gościli w bibliotece szkolnej. Z wypiekami na twarzach wysłuchali bajki A. H Benjamin „ Krótkowzroczna żyrafa”, czytanej przez p. bibliotekarkę Justynę Gregorowicz. W ożywionej rozmowie kierowanej dzieci dzieliły się swoimi przeżyciami, spostrzeżeniami, zadawały i odpowiadały na pytania. Pierwszaki zaprezentowały główną postać bajki w działalności plastycznej pięknymi, kolorowymi rysunkami. Wiele dzieci stawiając pierwsze kroki czytelnicze wypożyczyło bajki w bogatej szacie graficznej i zobowiązało się do głośnego czytania książeczek w domu swojemu młodszemu rodzeństwu lub rodzicom. Wychowankowie z radością przyjęli pomysł codziennego, porannego, głośnego czytania książki w klasie.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl