ŚWIATOWY DZIEŃ MUZYKI
piątek, 14 października 2016 17:30

Już po raz drugi obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Muzyki.
W tym dniu podczas długich przerw rozbrzmiewała na korytarzu muzyka klasyczna. Uczniowie słuchali jej w sposób aktywny. Tańczyli z rekwizytami - wstążkami, grali na instrumentach perkusyjnych i rozpoznawali tytuły słuchanych utworów oraz nazwiska kompozytorów. Odbył się również quiz wiedzy muzycznej. Na koniec uczniowie zaprezentowali repertuar wokalny. Wykonali piosenki, które nauczyli się na lekcji muzyki we wrześniu tego roku.
Wszyscy spędzili miło czas przy muzyce i zabawie.