„Przygoda z książką” łączy dzieci w różnym wieku
niedziela, 09 października 2016 12:48

Jak wiele radości może dostarczyć wspólne czytanie przekonali się ostatnio uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 i Przedszkola Integracyjnego w Tarnobrzegu.
6 października uczniowie z klasy II „a” wraz z opiekunami, panią E. Gołębiowską, panią N. Nowak - Okoń i panią J. Gregorowicz oraz przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego i Klubu Wolontariatu działającego w naszej szkole pod opieką pani K. Słomy odwiedzili swoich młodszych kolegów i koleżanki z przedszkola. Zachęcili przedszkolaków do wspólnego czytania pięknych i mądrych bajek. Słuchanie utworów  w wykonaniu  starszych uczniów (M. Sałaty, E. Ślęp, J. Sokołowskiej i D. Świątka) połączyło dzieci  w różnym wieku  oraz dostarczyło niezapomnianych wrażeń.
Na zakończenie spotkania otrzymaliśmy od wdzięcznych maluchów drobne upominki w postaci własnoręcznie wykonanych podziękowań. My również dziękujemy przedszkolakom za zaproszenie i współpracę w odkrywaniu pasji czytelniczych oraz niezwykłych światów dzięki „Przygodzie z książką”. Autorem zdjęć utrwalających nasze spotkanie z przedszkolakami jest pani K. Meldner.