• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Dzień Chłopaka w II a!
Wpisany przez Administrator 2   
poniedziałek, 03 października 2016 14:47

Piątkowy dzień dostarczył uczniom klasy II „a” wielu wrażeń . Nasi chłopcy mieli tego dnia swoje święto, o którym dziewczynki oczywiście pamiętały. Zrobiły kolegom niespodziankę zapraszając ich na słodki poczęstunek na stołówkę szkolną. Najpierw jednak nasi chłopcy musieli udowodnić, że są prawdziwymi mężczyznami i …. zjeść po kawałeczku cytryny. Trzeba przyznać, że z tego zadania wywiązali się znakomicie! Następnie zostali odznaczeni specjalnie na tę okazję przygotowanymi przez dziewczynki medalami. Oprócz tych niespodzianek, wszystkie dzieci  otrzymały piękne zegarki zakupione przez rodziców. Radości nie było końca. Chłopcy obiecali, że na Dzień Kobiet odwdzięczą się swoim koleżankom i też przygotują jakąś niespodziankę!

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl