• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Lekcja tańca i dobrych manier
Wpisany przez Administrator 2   
wtorek, 27 września 2016 18:13

We wtorek 27 września gościliśmy w szkole instruktorów z Ogólnopolskiej Szkoły Tańca i Dobrych Manier Wasilewski – Felska, którzy w czasie zajęć poprowadzonych dla uczniów klas I – III i IV – VI  zaprezentowali skuteczną, a równocześnie przyjemną i „bezbolesną” metodę nauki savoir – vivre oraz zachęcali ich do nauki tańca w swojej szkole. Tancerze po raz kolejny w zabawny, ale niezwykle sugestywny sposób pokazali dzieciom, jak ważna w życiu jest nie tylko znajomość, lecz i praktyczne zastosowanie zasad bon tonu. Sądząc po żywiołowych reakcjach publiczności, wypełniona tańcem i śmiesznymi scenkami lekcja przypadła wszystkim do gustu.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl