Lekcja tańca i dobrych manier
wtorek, 27 września 2016 18:13

We wtorek 27 września gościliśmy w szkole instruktorów z Ogólnopolskiej Szkoły Tańca i Dobrych Manier Wasilewski – Felska, którzy w czasie zajęć poprowadzonych dla uczniów klas I – III i IV – VI  zaprezentowali skuteczną, a równocześnie przyjemną i „bezbolesną” metodę nauki savoir – vivre oraz zachęcali ich do nauki tańca w swojej szkole. Tancerze po raz kolejny w zabawny, ale niezwykle sugestywny sposób pokazali dzieciom, jak ważna w życiu jest nie tylko znajomość, lecz i praktyczne zastosowanie zasad bon tonu. Sądząc po żywiołowych reakcjach publiczności, wypełniona tańcem i śmiesznymi scenkami lekcja przypadła wszystkim do gustu.