• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Lekcja robotyki
Wpisany przez Administrator 2   
niedziela, 18 września 2016 12:52

W piątek 16 września odwiedziły naszą szkołę panie instruktorki, które w atrakcyjnej formie poprowadziły zajęcia techniczno – informatyczne pod hasłem „Świat Robotyki”.  Nadrzędnym celem pokazu było zachęcenie uczniów do wzięcia udziału w warsztatach umożliwiających w sposób przyjazny i nowoczesny poznawanie zagadnień z  informatyki, mechaniki i programowania.  Zajęcia na kursie, które w wypadku wystarczającej liczby chętnych prowadzone byłyby w szkole, będą, niestety, płatne, ale zgodnie z hasłem: „Nauka przez zabawę”, przyczyniając się do rozwoju kreatywności i zdolności logicznego myślenia u ich uczestników, stanowić będą inwestycję, która z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Zainteresowanych odsyłamy na stronę internetowa projektu.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl