III miejsce w IV Tarnobrzeskiej Grze Miejskiej
środa, 14 września 2016 10:27

13 września 2016 roku odbyła się IV edycja Tarnobrzeskiej Gry Miejskiej „ Śladami Michała Marczaka. Honorowy patronat nad grą objął Prezydent Miasta Tarnobrzega oraz Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Emilia Ślęp, Paulina Orlińska i Gabriela Konefał, zajęła III miejsce wśród szkół podstawowych. Dziewczęta wykazały się ogromną wiedzą historyczną, i jak przystało na uczennice klasy sportowej, doskonałą kondycją fizyczną.

Przygotowaniem dziewcząt od strony teoretycznej zajęła się pani Renata Wiśniewska, natomiast opiekę nad zespołem w trakcie gry sprawowała pani Honorata Jabłońska –Żak.