• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Pożegnalne przedstawienie klasy IIIc
Wpisany przez Administrator 2   
środa, 29 czerwca 2016 13:25

Dnia 22 czerwca odbyło się nasze ostatnie przedstawienie na zakończenie klasy trzeciej „ Ech trzech lat nauki”, które przygotowaliśmy dla naszych rodziców wraz z wychowawcą p. Lucyną Taraszka. Wszyscy elegancko ubraliśmy się. Przygotowaliśmy dla rodziców laurki, piękne wiersze, piosenki i krótkie scenki. Wszyscy bardzo dobrze się przygotowali, żeby się nie pomylić i jak najlepiej wypaść przed rodzicami. Nie zabrakło też wzruszeń, śmiechu i oklasków.  Szkoda tylko, że te trzy lata tak szybko minęły.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl