Pożegnalne przedstawienie klasy IIIc
środa, 29 czerwca 2016 13:25

Dnia 22 czerwca odbyło się nasze ostatnie przedstawienie na zakończenie klasy trzeciej „ Ech trzech lat nauki”, które przygotowaliśmy dla naszych rodziców wraz z wychowawcą p. Lucyną Taraszka. Wszyscy elegancko ubraliśmy się. Przygotowaliśmy dla rodziców laurki, piękne wiersze, piosenki i krótkie scenki. Wszyscy bardzo dobrze się przygotowali, żeby się nie pomylić i jak najlepiej wypaść przed rodzicami. Nie zabrakło też wzruszeń, śmiechu i oklasków.  Szkoda tylko, że te trzy lata tak szybko minęły.