Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016
środa, 29 czerwca 2016 13:29

Udziałem we Mszy Świętej w kościele pw. Miłosierdzia Bożego, którą poprowadził ks. Mirosław Gajewski, społeczność naszej szkoły podziękowała Bogu i swojemu Świętemu Patronowi Janowi Pawłowi II za cały mijający rok szkolny. Następnie wszyscy udali się za pocztem sztandarowym do szkoły, gdzie w sali gimnastycznej odbyła się oficjalna część uroczystości zakończenia roku szkolnego. Rozpoczęła ją p. Dyrektor Ewa Lipińska – Mikrut, która wygłosiła przemówienie, zwracając się kolejno do uczniów, ich rodziców, Grona Pedagogicznego oraz pozostałych pracowników szkoły. Pani Dyrektor gratulowała uczniom odniesionych sukcesów, chwaliła za wytrwałość, pracę, dążenie do poznawania świata, a także życzliwość i chęć niesienia pomocy innym. Podziękowała też za współpracę członkom Rady Rodziców, szczególnie jej przewodniczącej – p. Izabeli Czyż. Słowa wdzięczności popłynęły również w stronę nauczycieli i pracowników szkoły. Następnie wręczono dyplomy i nagrody uczniom – laureatom konkursów przedmiotowych różnego szczebla. Po zakończeniu oficjalnej części akademii obejrzeliśmy ciekawy i bardzo barwny montaż słowno – muzyczny ilustrowany dodatkowo ruchem i tańcem, przygotowany przez uczniów klasy III „a” pod kierunkiem wychowawczyń – p. Jolanty Mianowskiej i p. Ewy Garboś – Kołek. Po jego zakończeniu uczniowie pod opieką wychowawców udali się do klas, gdzie otrzymali świadectwa, pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.
Wszystkim dzieciom, dyrekcji i pracownikom szkoły życzymy udanych wakacji!