Pożegnanie absolwentów szkoły
środa, 29 czerwca 2016 13:25

Jak co roku w bardzo podniosłej atmosferze pożegnaliśmy w czwartek 23 czerwca w godzinach popołudniowych uczniów klas VI, którzy kończą w tym roku naukę w naszej szkole. O odpowiednią oprawę uroczystości zadbali wychowawcy klas VI: p. Honorata Jabłońska – Żak, p. Katarzyna Słoma i p. Mirosław Holuk oraz, od strony wokalnej, – p. Marta Pytel.  Ze sceny padło mnóstwo wzruszających, pięknych słów – podziękowania, gratulacje, życzenia. Wysłuchaliśmy wielu chwytających za serce piosenek i podziwialiśmy niezwykle efektowne układy taneczne w czasie poloneza. Szóstoklasistów pożegnała Dyrekcja Szkoły i przedstawiciele Grona Pedagogicznego. Absolwentom szkoły w tej jakże ważnej chwili towarzyszyli również najbliżsi – rodzice, rodzeństwo, dziadkowie. Szczególnie miły był ten dzień dla rodziców Alicji Paszko z klasy VI „a”, która została uhonorowana zaszczytnym tytułem „Osobowości roku”, a także najbliższych uczniów – laureatów konkursów przedmiotowych oraz wyróżnionych za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Pamiątkowe zdjęcia i książki otrzymali ponadto członkowie pocztu sztandarowego i Samorządu Uczniowskiego.