II miejsce Czarka Dumy w konkursie plastycznym
środa, 29 czerwca 2016 13:25

Nasz utalentowany artystycznie uczeń – Cezary Duma z klasy VI „a” zajął II miejsce w miejskim konkursie plastycznym organizowanym przez Centrum Natura 2000 pt. „Lata osa koło nosa”. Swoją piękną pracę Czarek wykonał pod kierunkiem p. Moniki Bieniek i p. Marty Pytel. Wyróżnienie w tym konkursie w kategorii klas IV – VI otrzymała jeszcze Daria Turbak z klasy IV „b”. Z kolei w kategorii klas młodszych przyznano nam III miejsce. Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie, otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody. Gratulujemy!