• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

II miejsce Czarka Dumy w konkursie plastycznym
Wpisany przez Administrator 2   
środa, 29 czerwca 2016 13:25

Nasz utalentowany artystycznie uczeń – Cezary Duma z klasy VI „a” zajął II miejsce w miejskim konkursie plastycznym organizowanym przez Centrum Natura 2000 pt. „Lata osa koło nosa”. Swoją piękną pracę Czarek wykonał pod kierunkiem p. Moniki Bieniek i p. Marty Pytel. Wyróżnienie w tym konkursie w kategorii klas IV – VI otrzymała jeszcze Daria Turbak z klasy IV „b”. Z kolei w kategorii klas młodszych przyznano nam III miejsce. Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie, otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody. Gratulujemy!

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl