I miejsce Pauliny w Miejskim Konkursie Historycznym
środa, 29 czerwca 2016 13:24

Miło nam poinformować, że Paulina Orlińska z klasy V „b” zdobyła I miejsce w Miejskim Konkursie Historycznym „Stanisław Jachowicz i jego czasy” zorganizowanym przez Gimnazjum nr 1 w Tarnobrzegu. Uczennica wykazała się ogromną wiedzą, zmagając się z pytaniami dotyczącymi znajomości biografii, twórczości literackiej, działalności charytatywnej oraz czasów, w których żył i tworzył   Stanisław   Jachowicz.   Laureatkę   do   konkursu   przygotowywała   p.   Lucyna   Padykuła. Gratulujemy i życzymy kolejnych historycznych sukcesów!