• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

I miejsce Pauliny w Miejskim Konkursie Historycznym
Wpisany przez Administrator 2   
środa, 29 czerwca 2016 13:24

Miło nam poinformować, że Paulina Orlińska z klasy V „b” zdobyła I miejsce w Miejskim Konkursie Historycznym „Stanisław Jachowicz i jego czasy” zorganizowanym przez Gimnazjum nr 1 w Tarnobrzegu. Uczennica wykazała się ogromną wiedzą, zmagając się z pytaniami dotyczącymi znajomości biografii, twórczości literackiej, działalności charytatywnej oraz czasów, w których żył i tworzył   Stanisław   Jachowicz.   Laureatkę   do   konkursu   przygotowywała   p.   Lucyna   Padykuła. Gratulujemy i życzymy kolejnych historycznych sukcesów!

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl