• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Dzień Mamy i Taty w klasie IId
Wpisany przez Administrator 2   
poniedziałek, 20 czerwca 2016 21:31

17 czerwca 2016 r klasa II D wraz z wychowawcą zaprosiła rodziców dzieci na uroczystość uczczenia Dnia Matki i Ojca. Uczniowie z tej okazji przygotowali przedstawienie pt.: „Za co kochamy nasze mamy?”, zaśpiewali kilka piosenek i złożyli rodzicom życzenia wraz z własnoręcznie wykonanymi przez siebie  oryginalnymi laurkami. Następnie zaprosili mamusie i tatusiów na ciasteczka i kawę. Potem rodzice mieli okazję obejrzeć wystawę swoich portretów namalowanych przez ich pociechy. Musieli odgadnąć, który portret jest czyj, gdyż nie były podpisane. Śmiechu było co niemiara, gdy rodzice szukali własnej podobizny.
Notatkę sporządziła: M. Podwyszyńska

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl