• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Va w średniowiecznym grodzie
Wpisany przez Administrator 2   
poniedziałek, 20 czerwca 2016 21:23

9 czerwca klasa Va brała udział w zajęciach pt. „Średniowieczny gród Piastów” na Zamku Dzikowskim. Uczniowie przenieśli się do epoki historycznej. Uczyli się: średniowiecznego tańca, wybijania monet, tkania i lepienia garnków. Najlepszą atrakcją było strzelanie z prawdziwego łuku. Podziwiali zbroje rycerskie i stroje z ówczesnych czasów. Dzieci wróciły bardzo zadowolone. Była to żywa lekcja historii.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl