Konkurs wiedzy o Fryderyku Chopinie
poniedziałek, 20 czerwca 2016 21:20

Na przełomie maja i czerwca odbył się w naszej szkole KONKURS WIEDZY O FRYDERYKU CHOPINIE. Przeznaczony był dla uczniów klas IV - VI. Pierwszy etap konkursu miał charakter sprawdzianu wiadomości dla wszystkich uczniów klas IV,V,VI. Najlepsi uczniowie konkursu wzięli udział w II etapie pisząc prace konkursowe na temat życia i twórczośći Fr.Chopina. Wykazali się też znajomością niektórych utworów kompozytora. Organizatorem konkursu była p. Marta Pytel - nauczyciel muzyki oraz p. Justyna Gregorowicz - nauczyciel bibliotekarz.
LISTA  LAUREATÓW:
I    MIEJSCE - EMILIA  ŚLĘP - klasa V „b”
II   MIEJSCE - GABRIELA  KONEFAŁ - klasa V „b”
III  MIEJSCE - ALICJA  PASZKO - klasa VI „a”
WYRÓŻNIENIA:
IZABELLA  SAMOŁYK   -   klasa V „a”
PAULINA  ORLIŃSKA   -   klasa V „b”
KAROLINA  FERDEK    -   klasa V „b”
JULIA  SUŁKOWSKA   -   klasa V „b”
SERDECZNE  GRATULACJE !!!