Bezpieczne Wakacje 2016
piątek, 17 czerwca 2016 09:07

W dniu 16.06.2016r w naszej szkole odbyły się spotkania uczniów klas pierwszych z Policjantem p. Marcinem Babińskim oraz przedstawicielem Straży Miejskiej p.Januszem Pyka.

Już wkrótce wakacje - zadbajmy, aby były bezpieczne.

Planując wakacyjny wypoczynek, warto pamiętać o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa. Pan Policjant oraz Pan Strażnik Miejski przypomnieli o zasadach bezpiecznego podróżowania i wypoczynku, podpowiedzieli naszym najmłodszym wychowankom na co zwracać szczególną uwagę podczas wakacji.