Matematyczne sukcesy naszych uczniów
środa, 15 czerwca 2016 11:30

W dniu 10.06 w Gimnazjum nr 2 odbył się miejski konkurs "Łamigłówki matematyczne na wesoło" pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega. "Po wielu konkurencjach i przy dobrej zabawie wyłoniona została najlepsza czteroosobowa grupa uczniów." Pierwsze miejsce zajęli uczniowie z naszej szkoły w składzie: Ala Paszko, Maja Barsznica, Kamil Ogorzałek oraz Kasia Pytel.
Gratulujemy! więcej na stronie Gimnazjum nr 2
Najlepsi w mieście również okazali się nasi uczniowie w miejskim konkursie matematyczno - sportowym "Matematyczno-sportowe spotkania z trójką" pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega. Naszą szkołę dumnie reprezentowali: Mateusz Wójtowicz -klasa VIb, Ola Kmuk - klasa VIB oraz Ala Paszko z klasy VIA. Organizatorem konkursu było Gimnazjum nr 3 w dniu 12 maja 2016. Gratulujemy naszej drużynie. Więcej na stronach Gimnazjum.
17 marca 2016 w naszej szkole odbył się konkurs "Kangur matematyczny" - uczniowie Ślęp Emilia, Orlińska Paulina oraz Michał Łucki dostali wyróżnienia. W  ogólnopolskim konkursie matematycznym "Plus" finalistami zostali uczniowie: Alicja Paszko z klasy 6a oraz Paulina Orlińska z kalsy 5b. Nasi uczniowie w składzie: Maja Barsznica, Kamil Ogorzałek oraz Ala Paszko zajęli II miejsce w miejskim konkursie matematycznym "Choinkowa Geometria". Konkurs został zorganizowany przez Gimnazjum nr 3 pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega.
Gratulujemy jeszcze raz matematycznych sukcesów!
zobacz dyplomy