Dzień Dziecka w klasie Ia
poniedziałek, 06 czerwca 2016 19:53

Dzień Dziecka w klasie I a to dzień pełen miłych wrażeń i niespodzianek. Dzieci bawiły się na szkolnej dyskotece a następnie uczestniczyły w  Miejskich Obchodach Dnia Dziecka na placu Bartosza Głowackiego. Zjeżdżały z dmuchanych zjeżdżalni, oglądały pokazy policji, piękne motocykle i występy dzieci z tarnobrzeskich placówek oświatowych. Dużą radość sprawiło uczniom ogłoszenie wyników i odbiór nagród za udział w konkursach pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega.
W konkursie plastycznym zorganizowanym przez Stowarzyszenie Moto Tarnobrzeg pt. „Bezpieczeństwo na 2 kółkach” uczniowie zajęli:
Weronika Kuliga
Amelka Orzechowska
Amelka Witczak
IV miejsce
Mateusz Zbyradowski
V miejsce,
zaś Kacper Wiatros, Szymon Ferdek, Michał Bęben, Dawid Kędzierski, Martynka Łukaszek, Oliwier Więckowski, Antek Chmiel, Amelka Cieśla, Małgosia Kmuk, Maja Kwass, Aleksandra Zawiska zdobyli wyróżnienia.

W konkursie plastyczno – informatycznym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 11 w Tarnobrzegu pt. „Cztery pory roku na monitorze mojego komputera” Antoś Chmiel zajął zaszczytne I miejsce. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i piękne nagrody rzeczowe.
Ten wyjątkowy dzień umiliły słodkie niespodzianki od wychowawczyni p. Edyty Gołębiowskiej i taty Michałka p. Mirosława Bębna.