Obchody Dnia Dziecka w IVa
poniedziałek, 06 czerwca 2016 18:16

W środę  1 czerwca 2016 r. w ramach obchodów  Dnia Dziecka  uczniowie klasy IV a wraz z rodzicami i paniami: mgr Moniką Dąbek i mgr Małgorzatą Kępa – Kulpińską  zorganizowali ognisko klasowe w lesie „ Zwierzyniec”  w Tarnobrzegu . Były kiełbaski z grilla, pieczone jabłka, lody, różne zabawy i super konkurencje. Pan Ryszard Madej, myśliwy z „ Nadwiślańskiego” Koła Łowieckiego a także wielki przyjaciel dzieci i gospodarz obiektu opowiadał o pięknie przyrody leśnej i zwyczajach zwierząt oraz uprawach ekologicznych, które mogliśmy podziwiać  w ogródku znajdującym się tuż przy leśniczówce.
Pogoda i humory dopisały, z wielkim żalem opuszczaliśmy to piękne miejsce.