• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Święto Rodziny w klasie IVa
Wpisany przez Administrator 2   
poniedziałek, 06 czerwca 2016 18:13

W ostatnim dniu maja uczniowie z wychowawcą p. M. Dąbek oraz nauczycielem wspomagającym p. M. Kępa-Kulpińską, przygotowali piękną rodzinną uroczystość. Były wiersze, piosenki, z serca płynące życzenia, własnoręcznie wykonane prezenty. Dzieci  z przejęciem odtwarzały swoje role a rodzice ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.
Dzieci samodzielnie przygotowały  poczęstunek, pyszne ciasta i ciasteczka, a panie niespodziankę w postaci różnych konkurencji dla rodziców, którzy musieli wykazać się zręcznością, spostrzegawczością, intuicją. Wszyscy świetnie się bawili.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl