• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Dzień Dziecka
Wpisany przez Administrator 2   
sobota, 04 czerwca 2016 16:10

Tanecznie, sportowo, filmowo – tak można by podsumować tegoroczne odchody Dnia Dziecka w naszej szkole. Z okazji tego miłego święta w minioną środę przygotowano dla uczniów mnóstwo różnorodnych atrakcji – od seansu filmowego w tarnobrzeskim kinie począwszy, poprzez turniej drużyn w grze „Dwa ognie”, do wesołej zabawy dla starszych i młodszych prowadzonej przez świetnych animatorów, którzy nawet największych leniuszków zmobilizowali do wspólnego żywiołowego tańca. W wielu klasach dzieci mogły liczyć także na pyszny poczęstunek, który przygotowali rodzice oraz orzeźwiające napoje, tak upragnione o tej porze roku. Wszystkim dzieciom z okazji ich święta życzymy samych radosnych dni, sukcesów w szkole i spełnienia najskrytszych marzeń!

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl