Pierwszaki z wizytą u Koziołka Matołka
środa, 01 czerwca 2016 18:19

„Było super!”  Tymi słowami uczniowie z klasy I „a” integracyjnej podsumowali swoją wycieczkę do Centrum Bajki w Pacanowie. Wspaniała pogoda i doskonałe humory dopisywały pierwszakom podczas wizyty u słynnego Koziołka Matołka. Pod okiem pani przewodnik i swoich opiekunów  uczniowie udali się w niezwykłą podróż po baśniowych krainach. Mieli okazję przejechać się magicznym pociągiem, dotknąć różnych rekwizytów, obejrzeć jedną z bajek oraz „ przejść na drugą stronę lustra”.  Po szaleństwach na bajkowym placu zabaw udali się na zajęcia warsztatowe, na których dowiedzieli się wielu ciekawostek o życiu pszczół, własnoręcznie wykonali  świece z wosku oraz spróbowali słodkiego miodu. Po wykonaniu pamiątkowego zdjęcia z  Koziołkiem Matołkiem wrócili do domu.