• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Pierwszaki z wizytą u Koziołka Matołka
Wpisany przez Administrator 2   
środa, 01 czerwca 2016 18:19

„Było super!”  Tymi słowami uczniowie z klasy I „a” integracyjnej podsumowali swoją wycieczkę do Centrum Bajki w Pacanowie. Wspaniała pogoda i doskonałe humory dopisywały pierwszakom podczas wizyty u słynnego Koziołka Matołka. Pod okiem pani przewodnik i swoich opiekunów  uczniowie udali się w niezwykłą podróż po baśniowych krainach. Mieli okazję przejechać się magicznym pociągiem, dotknąć różnych rekwizytów, obejrzeć jedną z bajek oraz „ przejść na drugą stronę lustra”.  Po szaleństwach na bajkowym placu zabaw udali się na zajęcia warsztatowe, na których dowiedzieli się wielu ciekawostek o życiu pszczół, własnoręcznie wykonali  świece z wosku oraz spróbowali słodkiego miodu. Po wykonaniu pamiątkowego zdjęcia z  Koziołkiem Matołkiem wrócili do domu.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl