• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Wycieczka klasy Va do Sandomierza
Wpisany przez Administrator 2   
poniedziałek, 30 maja 2016 19:38

25 maj uczniowie klasy Va wraz z opiekunami p. Jolantą Szwed, p. Kornelią Meldner i p. Edytą Myszka odwiedzili Sandomierz. Jest to piękne królewskie miasto, malowniczo położone nad Wisłą. Obejrzeliśmy Katedrę i Zamek w Sandomierzu. Podziwialiśmy Bramę Opatowską, Kamienice miejskie i Dom Długosza. Z Bramy Opatowskiej mogliśmy podziwiać piękno krajobrazu sandomierskiego. Przeszliśmy również trasą podziemną podziwiając piwnice i lochy, które dawniej mieszkańcom służyły jako schronienie przed najeźdźcami.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl