• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Bieg charytatywny dla Patryka
Wpisany przez Administrator 2   
poniedziałek, 30 maja 2016 19:34

20 maja uczniowie z klas VI a, VI b, V a, V b  wraz z nauczycielami wzięli udział w biegu charytatywnym nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Celem akcji zorganizowanej przez Stowarzyszenie Przyjaciół Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Tarnobrzegu wraz z wychowankami Domu Dziecka była zbiórka pieniędzy na protezę ręki dla chłopca - Patryka. Liczył się każdy pokonany kilometr. Wśród biegających znaleźli się również rodzice naszych uczniów, którym serdecznie dziękujemy.  Na trasie biegu można było spotkać także dzieci z klas młodszych (I a oraz III a), którzy przybyli nad jezioro wraz z rodzicami. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl