Bieg charytatywny dla Patryka
poniedziałek, 30 maja 2016 19:34

20 maja uczniowie z klas VI a, VI b, V a, V b  wraz z nauczycielami wzięli udział w biegu charytatywnym nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Celem akcji zorganizowanej przez Stowarzyszenie Przyjaciół Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Tarnobrzegu wraz z wychowankami Domu Dziecka była zbiórka pieniędzy na protezę ręki dla chłopca - Patryka. Liczył się każdy pokonany kilometr. Wśród biegających znaleźli się również rodzice naszych uczniów, którym serdecznie dziękujemy.  Na trasie biegu można było spotkać także dzieci z klas młodszych (I a oraz III a), którzy przybyli nad jezioro wraz z rodzicami. Wszystkim serdecznie dziękujemy.