Zaszczytne III miejsce
wtorek, 24 maja 2016 13:03

Amelka Witczak uczennica klasy I a zajęła III miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Święte Słowa” zorganizowanym przez Komitet Społeczny ufundowania tablicy poświęconej pobytowi abp Karola Wojtyły w Tarnobrzegu. W dniu 18.05.2016r. w Zamku Dzikowskim odebrała nagrodę i dyplom z rąk pani Naczelnik Wydziału Edukacji Jolanty Kociuby. Uczennica klasy V b Emilka Ślęp zdobyła wyróżnienie.
Opiekunami artystycznymi uczennic były p. Edyta Gołębiowska, p. Marta Pytel i p. Nina Nowak – Okoń.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.